YENİ ÇIKANLAR

Aynasız Yeni Orta Stillbach veya Özlem Kılıç ve Alev İzmailova’nın Fethi Bir Gecede Dünya’nın Çığlığı ve Moleküler Ayrıştırıcı Gelin Pazarlığı Şaşkınlıkların Kadını Sosyal Hayatlar Fethullah Gülen’in Türk Ordusu ile Mücadele Eylem Planı DİJİTAL TERÖR ÖRGÜTÜ 1722 Mektup, 3 Kâğıt, 2 Dikkat Cemaat Çıkabilir! KOZMİK ODA Fethullah Gülen Türk Ordusuna Neden Kumpas Kurdu? Yağmur Şarkısı Şehrin Ötesinde Yazlıkta Londra’nın Vampirleri İfşa Gecenin Kalbi Kara Büyü Suyun Hafızası Hoşça Kal İspanya Mevsimsiz Çiçekler Dünyanın En Uzun Günü At - Bowers Dosyaları 3 4 Kadın Ruh Eşi Görünmez Şehir İnce Lütuf Unutulmaz Hatıralar Cadının Gözü Toplantı - 2007 “Man Booker Ödülü” Gelecek Irk Erewhon’a İkinci Ziyaret Erewhon Savoy Otel Eyüp - Sıradan Bir Adamın Hikâyesi Dünü Geride Bırakmak Gölün Evi Kale Arayış Alevler İçinde Cennet Kazananlar ve Kaybedenler Hayalet Bellek Camorra´nın Kan Davası Arthur Gordon Pym’in Öyküsü

AYIN KİTABI

Yeni Orta

Yazar : Jochen Schimmang , Türü: Roman

Fiyatı : 23 TL

 2029-2030 kışı... Almanya… Dokuz sene süren cunta rejiminden sonra İngiliz etkisindeki geçiş hükûmeti sona eriyor... Berlin’dekidevamı »

YENİ ÇIKANLAR

Aynasız

Yazar : Kevin McCarthy , Türü: Roman

Fiyatı : 29 TL

West Cork. Kasım 1920. İrlanda Bağımsızlık Savaşı giderek şiddetlenmekte. Genç bir kadın vahşice öldürülmüş ve paramparça ceseditüm liste için tıklayın »

ÇOK SATANLAR

 • Bilim Kurgu Öyküleri

  Edgar Allan Poe

  Türü : Hikâye

  Fiyatı : 17 TL

 • Alamut Cenneti

  Abdülhalim Şerar

  Türü : Roman

  Fiyatı : 11 TL

 • Devrimcinin Ölümü

  Atilla Tokatlı

  Türü : Roman

  Fiyatı : 25 TL

 • Tüm Liste

EDİTÖRDEN

HABER LİSTESİ

 • Yeni yayınlarımızdan ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için kaydolabilirsiniz.
 • Ekle Çıkar