Kitaplar | Aynasız

Aynasız Yazar: Kevin McCarthy Türü: RomanFiyatı : 29 TL Sayfa sayısı : 392 ISBN: 978-605-121-395-8 Basım Tarihi : 2017 Barkod : 9786051213958 West Cork. Kasım 1920. İrlanda Bağımsızlık Savaşı giderek şiddetlenmekte. Genç bir kadın vahşice öldürülmüş ve paramparça cesedi rüzgârlı bir tepe yamacına bırakılmış. Boynuna asılmış bir tabelada “HAYİN”yazıyor. Hain.   İrlanda Kraliyet Polisinden Vekil Çavuş Sean O’Keefe cinayeti araştırmak üzere görevlendirilir. Dublin Kalesi tarafından katili bulmasına yardımcı olmak üzere dedektifler atanır. Tabii bulacağı katil Britanya Hükümdarlığının işine gelen birisi olması şartıyla.   Bu sırada IRA da genç kadının ölümü ile ilgili kendi soruşturmasını yürütmektedir. Gönüllü Liam Farrel’ı katilin kim olduğunu bulmak için görevlendirmişlerdir. Cinayet suçunun onlardan birinin üzerine yıkılmasını istememektedirler.   Birbirlerinden habersiz RIC subayı ve IRA gönüllüsü dur durak bilmeden vahşi cinayetin izini sürmektedirler. Soruşturmaları onları West Cork’un sarp ve ölümcül tepelerinden, Cork şehrinin savaş alanına dönmüş ara sokaklarına ve işleri tıkırında giden genelevlerine kadar sürükleyecektir. Yazarın Diğer Kitapları $(document).ready(function() { $('#emailmeform').validate({ rules: { email: { required: true, email: true }, isim: { required: true }, mesaj: { required: true } }, messages: { email: { required: 'Gerekli', email: 'Lütfen geçerli bir e-mail adresi giriniz' }, isim: { required: 'Gerekli' }, mesaj: { required: 'Gerekli' } } }); }); Yorum Yapın İsim, Soyisim : Email : Yorum : Güvenlik Kodu

AYIN KİTABI

Yeni Orta

Yazar : Jochen Schimmang , Türü: Roman

Fiyatı : 23 TL

 2029-2030 kışı... Almanya… Dokuz sene süren cunta rejiminden sonra İngiliz etkisindeki geçiş hükûmeti sona eriyor... Berlin’dekidevamı »

YENİ ÇIKANLAR

Aynasız

Yazar : Kevin McCarthy , Türü: Roman

Fiyatı : 29 TL

West Cork. Kasım 1920. İrlanda Bağımsızlık Savaşı giderek şiddetlenmekte. Genç bir kadın vahşice öldürülmüş ve paramparça ceseditüm liste için tıklayın »

ÇOK SATANLAR

 • Bilim Kurgu Öyküleri

  Edgar Allan Poe

  Türü : Hikâye

  Fiyatı : 17 TL

 • Alamut Cenneti

  Abdülhalim Şerar

  Türü : Roman

  Fiyatı : 11 TL

 • Devrimcinin Ölümü

  Atilla Tokatlı

  Türü : Roman

  Fiyatı : 25 TL

 • Tüm Liste

EDİTÖRDEN

HABER LİSTESİ

 • Yeni yayınlarımızdan ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için kaydolabilirsiniz.
 • Ekle Çıkar